دستگاه اتوماتیک قالیشویی ریلی

دستگاه اتوماتیک قالیشویی ریلی

دستگاه اتوماتیک قالیشویی ریلی دارای امکاناتی است که ارتفاع برس های قالیشویی و محدوده حرکت ریل را نیم می کند و با تغییراتی که در تکنولوژی این دستگاه انجام شده چیزی حدود پانصد فرش با ابعاد مختلف را در زمانی کمتر از ده ساعت شسته و آب کشی می کند.

مشخصات دستگاه

  • 1- از ماشین قالیشویی تمام اتماتیک می توان هم به صورت اتوماتیک و هم دستی استفاده کرد. در واقع با تنضیماتی که توسط اوپراتور دستگاه انجام می شود می توان حرکت رفت و برگشت دستگاه را به صورت دستی و اتوماتیک تغییر داد.
  • 2- قابلیت دیگر دستگاه شستشوی همزمان تعداد زیادی فرش با هم است.
  • 3- همه ی عملیات دستگاه توسط پنل قابل تنظیم است مثلا تعداد رفت و برگش تهای دستگاه از طریقی شماره روی پنل تغییر می کند.
  • 4- ماشین قالیشویی تمام اتماتیک مجهز به سیستمی است که آب و مواد شوینده را به میزان لازم روی فرش می پاشد.
  • 5- ارتفاع برس های شستشو قابل تنظیم است.
  • 6- این دستگاه در صورت تمایل امکان آبکشی را توسط یک غلتک آبپاش فراهم می کند.

تفاوت عمده ی ماشین قالیشویی اتوماتیک ریلی با ماشین قالیشویی تمام اتوماتیک در تعداد فرش بیشتری است در زمان یکسان شسته و آبکشی می کند.
شرکت قالیشویی ساوین مجهز به هر دو دستگاه بوده و تمام تلاشش در بهبود ارائه ی خدمات چه از لحاظ کیفیت شستشو چه از لحاظ تحویل در اسرع وقت می باشد. البته یکی دیگر از اهداف مهم قالیشویی ساوین ارائه ی بهترین خدمات با کمترین هزینه است. قالیشویی ساوین با 4 نمایندگی فعال در شمال ، جنوب، شرق و غرب تهران همه روزه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

قالیشویی ساوین، سال ها با فعالییت در خدمات فرش از جمله : شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی و رفوگری در خدمت شما عزیزان میباشد، قسمت مبل شویی با افراد کارکنان مجرب در این زمینه ها فعالییت دارند.
قالیشویی ساوین همچون با فعالییت های چرم دوزی؛ مبل شویی، ریشه بافی، پرداخت مویگیری، رفوگری، رنگبرداری، شستشو انواع فرش ها و لکه برداری مبلمان و فرش می باشد. مبل شویی در منزل مراحل و اصولی خاصی را به عهده دارد.
بستگی به جنس پارچه و تعداد نشیمن گاه ، مواد شوینده به دلخواه مشتری یا استاندارد ، خدمات سفارشی بیشتر.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *