قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران

هرساله، به عید نوروز که نزدیک می شویم، کسب و کار قالیشویان رونق می گیرد و حسابی سرشان برای شستن انواع فرش های مشتریان شلوغ می شود. از این رو، شاهد افزایش تبلیغ انواع قالیشویی ها هستیم. اما همیشه این سوال برای مشتریان وجود دارد که چگونه قالیشویی مجاز را تشخیص دهیم ؟ کدام قالیشویی در ارائه خدمات نسبت به بقیه کیفیت بهتری دارد؟
متاسفانه در همچین روزهایی، افرادی اقدام به ایجاد شرکت های قالیشویی صوری می کنند و بعد از دریافت فرش ها، آن ها را تحویل نمی دهند و بعد از چند وقت که تعداد فرش و قالی ها به مقدار قابل توجهی رسید، شرکت خود را نیز تخلیه می کنند. بر اساس گزارش های پلیس و اتحادیه، شکایت های زیادی در این خصوص از شرکت های صوری در نزدیکی های ایام عید ثبت می شود. پس باید چه کاری انجام داد که در دام این افراد و موسسات کلاهبردار نیفتیم ؟ در ادامه چند راهکار را برای شما بیان می کنیم که با کمک آن ها بتوانید قالی شویی مجاز را از غیر مجاز تشخیص دهید :

اولین راه بررسی سایت اتحادیه قالیشویان شهر یا استان محل سکونتتان است. همچنین می توانید با تماس با اتحادیه در خصوص کیفیت و شکایت های ثبت شده آن ها سوالاتی کنید. قالیشویی غرب تهران (قالیشویی ساوین) یکی از قالیشویی هایی است که نام خود را در اتحادیه ثبت کرده و در این حرفه با مجوز رسمی خود شروع به کار کرده است.
اگر کیفیت و انجام به موقع تعهدات برایتان خیلی اهمیت دارد شرکتی را انتخاب کنید که خود دارای کارخانه قالیشویی باشد و خود راسآ کار شستشو را انجام دهد . سپردن کار به دست دفاتر قالیشویی که خدمات خود را توسط سایر کارخانجات انجام میدهند ممکن است همیشه با کیفیت مورد نظر شما انجام نشود.
از دوستان و آشنایان خود که به تازگی فرش خود را به یک قالیشویی مجاز داده اند، آدرس یکی از آن ها را بگیرید. حتما در خصوص کیفیت و خدمات آن ها سوال کنید که در این راستا قالیشویی غرب تهران توانسته نام خود را در بین دوستان و آشنایان زبان زد کند و این تنها یک نام نیست بلکه یک انتخاب برتر است.

فرش ها باید به طور منظم تمیز شوند اما نه در منزل و توسط خودتان، اما چرا؟ دو دلیل اصلی وجود دارد. اول اینکه شما نمی توانید فرش خود را به طور کامل تمیز کنید، دوم اینکه ممکن است در بلند مدت به تار و پود فرش آسیب برسانید. امروزه با افزایش تکنولوژی های فراوان همچنان برخی از مردم با استفاده از روش های قدیمی که در گذشته کاربرد داشت بهره میگیرند که به هیچ وجه توصیه نمیشوند.

دلایل متعددی برای اثبات حرفمان داریم. اما مهمترین آن ها تمیز کردن همین گرد و خاک های موجود در تار و پود فرش قبل از شستشو است، همچنین هیچ وقت شستن فرش توسط خودتان با استانداردهای تعیین شده نسبت به ماشین آلات تخصصی مطابقت ندارد. در واقع شستن فرش در منزل بیشتر باعث آسیب رساندن به فرشتان می شود تا تاثییر مثبت روی آن، قالیشویی غرب تهران با تمام ماشین آلات پیشرفته خود و با استاندارد های موجود برای شستن فرش بهترین گزینه برای انتخاب است و شستن فرش و دیگر امور مربوط به فرش را اعم از رفوکردن ، لکه برداری ، رنگبرداری و …. را با دقت هر چه تمام انجام می دهد.

قالیشویی ساوین، سال ها با فعالییت در خدمات فرش از جمله: شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی و رفوگری در خدمت شما عزیزان میباشد، قسمت مبل شویی با افراد کارکنان مجرب در این زمینه ها فعالییت دارند.
قالیشویی ساوین همچون با فعالییت های چرم دوزی؛ مبل شویی، ریشه بافی، پرداخت مویگیری، رفوگری، رنگبرداری، شستشو انواع فرش ها و لکه برداری مبلمان و فرش می باشد. مبل شویی در منزل مراحل و اصولی خاصی را به عهده دارد.
بستگی به جنس پارچه و تعداد نشیمن گاه ، مواد شوینده به دلخواه مشتری یا استاندارد ، خدمات سفارشی بیشتر.

قالیشویی ساوین با 4 نمایندگی فعال در شمال ، جنوب، شرق و غرب تهران همه روزه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *