مبل شویی

مبل شویی

مبل شویی یکی از خدماتی است که قالیشویی ساوین به مشتریانش ارائه می دهد. از آنجا که ارائه ی خدمات مبل شویی در منزل یا محل کار شما در واقع در محل قرار گیری مبل به راحتی امکان پذیر است در صورتی که تصمیم به شستشو و نظافت مبلمانتان گرفتید بهتر است از خدمات قالیشویی استفاده کنید و بدون هیچ دغدغه ای در مدت زمان کوتاهی مبلمانتان را کاملا سالم و تمیز با صرف یک هزینه ی مختصر تحویل بگیرید. دلیل این توصیه از آن جهت است که مبل جزء لوازم گرانقیمت و پر مصرف منزل است. از آنجا که هر روز و بطور مداوم از مبلمان در منزل و محل کار استفاده می شود زودتر کثیف می شود و نیاز به شستشو پیدا می کند اگر خودتان اقدام به تمیز کردن مبل کنید باید دقت زیادی داشته باشید زیرا شاید این کار به نظر ساده بیاید اما کوچکترین اهمالی ممکن است صدمات جدی به مبلمان شما وارد کند که هزینه ی سنگینی برایتان ایجاد می کند. پس بهتر است از خدمات مبل شویی یک شرکت قالیشویی معتبر استفاده کنید و در قبال یک صرفه جویی کوچک بهای سنگین نپردازید.
قالیشویی ساوین همانطور که برای شستشوی فرش از بهترین ماشین الات و شوینده ها استفاده می کند در مورد شستشوی مبل نیز بسیار حرفه ای و با دقت عمل می کند. در درجه ی اول جنس پارچه و یا رویه ی مبل را در نظر می گیرد، رنگ پارچه و چوب در اولویت دوم است، یکی دیگر از عوامل مهم نوع لکه هایی است که روی مبمان شما ایجاد شده است. ممکن است مبل در اثر استفاده روزمره چرک شده باشد یا مثلا مبل هایی با رنگ های روشن از لباس هایی که به رنگ تیره هستن رنگ گرفته باشند. ممکن است نوشیدنی یا بستنی و یا حتی غذاهای چرب و رنگی روی مبل ریخته باشد که تمیز کردن هر کدام روش مخصوص به خود را دارد. بعد از شستشوی مبل بهتر است مبل سریع خشک شود که قالیشویی ساوین به کمک تجهیزات مدرن این کار را به بهترین شکل انجام می دهد.
در صورتی که به هر دلیل خودتان تصمیم به تمیز کردن مبل گرفتید مطالبی که در ادامه ارائه می شود را مطالعه کنید.

چند راهکار مفید برای تمیز کردن مبلمان:

هفته ای یک بار گوشه های مبل را با جارو برقی تمیز کنید. قبل از استفاده از هرگونه شوینده ای جهت شستشوی مبل از ثبات رنگ پارچه ی مبل مطمئن شوید. هر چند ماه یکبار با مقدار شامپو فرش محلول در آب به وسیله ی یک تکه پارچه کتانی که پرز ایجاد نکند روی مبل بکشید بعد روی آن بخارشو کشیده و سعی کنید با سشوار مبل را کمی خشک کنید.

در صورتی که آب میوه یا غذا روی مبل ریخت سریع دست به کار شوید تا قبل از اینکه لکه روی مبل تثبیت شود آنرا پاک کنید اگر مبل شما رنگ تیره ای دارد رنگ های آب میوه و لکه ی چربی را نشان نمی دهد و مخلوط آب و شامپو فرش کفایت می کند اما اگر پارچه ی مبل روشن است کمی نمک در الکل حلال خوبی ایست.

اگر پارچه مبل در اثر خاکستر سیگار زرذ شود کافی است کمی قند روی لکه زردی بکشید. البته آبلیمو هم میتواند به شما در رفع این لکه کمک کند.
 
 جوهر را می توانید با ماست از بین ببرید. ماست را روی لکه جوهر بریزید و اجازه دهید رنگ جوهر جذب ماست شود. چند بار تکرار کنید تا کاملا از بین برود.

روش نگهداری و تمیز کردن مبل های چرمی با مبل های پارچه ای متفاوت است. از بین بردن اثر سوختگی از روی چرم تقریبا غیر ممکن است پس سعی کنید دچار سوختگی نشوند. اما در صورت ریختن مواد غذایی و نوشیدنی ها به راحتی با کمی آب و دستمال پارجه ای تمیز می شوندالبته نگذارید مبل خیس بماند، از شوینده های شیمیایی هرگز استفاده نکنید. سعی کنید مبل چرمی در معرض گرمای مستقیم و نزدیک نباشد.
هفته ای یک بار روی مبل و گوشه هایی که زرات گرد و غبار در آن نفوذ می کند را با جارو برقی و اسپری مخصوص چرم تمیز کنید.

برای پاک کردن آدامس از روی هر چیزی بهترین راه حل یخ است .

تمیز نگه داشتن مبل و تمیز کردن مبل دو بحث جدایی می باشد ، خیلی مهم است که برای تمیز کردن مبل ، خودمان دست به کار بشیم یا بدهیم بیرون .
 کاری که ما میکنیم علاوه بر اینکه مبل یکی از وسایل اصلی خونه به شمار میرود و باعث زیبایی و زیباتر دادن آن و تمیز کردن به موقع آن باعث طول عمر و زیبایی مبل میشود .
ساده ترین کار برای گرد و غبار روی مبل باید قسمت روی مبل را با جارو برقی کشید و تمیز کرد .کاملا درزهای مبل، قسمت روی مبل و قسمت زیرین مبل هم باید تمیز شود و باعث طول عمر زیاد میشود ، همان طور که گفته شد ساده ترین روش برای تمیز کردن مبل استفاده از جارو برقی استفاده کنید از گرد و غبار آن گرفته شود و این کار به اتمام رسید با شامپو  یا شوینده ملایم مبل را بشورید ،از پودر لباس شویی استفاده نکنید  ، یک فنجان سرکه سفید و جوش شیرین را باهم مخلوط میکنیم سپس پاک کنید   و اگر دیدی لکه به جا مانده است .به قالیشویی ساوین بسپارید ، با بهترین کیفیت و بهترین شستشو به شما مشتریان ارائه می دهد . 
قالیشویی ساوین، سال ها با فعالییت در خدمات فرش از جمله : شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی و رفوگری در خدمت شما عزیزان میباشد، قسمت مبل شویی با افراد کارکنان مجرب در این زمینه ها فعالییت دارند .
قالیشویی ساوین همچون با فعالییت های چرم دوزی؛ مبل شویی، ریشه بافی، پرداخت مویگیری، رفوگری، رنگبرداری، شستشو انواع فرش ها و لکه برداری مبلمان و فرش می باشد. مبل شویی در منزل مراحل  و اصولی خاصی را به عهده دارد. 
بستگی به جنس پارچه و تعداد نشیمن گاه ، مواد شوینده به دلخواه مشتری یا استاندارد ، خدمات سفارشی بیشتر. .
قالیشویی ساوین، سال ها با فعالییت در خدمات فرش از جمله : شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی و رفوگری در خدمت شما عزیزان میباشد، قسمت مبل شویی با افراد کارکنان مجرب در این زمینه ها فعالییت دارند .
قالیشویی ساوین همچون با فعالییت های چرم دوزی؛ مبل شویی، ریشه بافی، پرداخت مویگیری، رفوگری، رنگبرداری، شستشو انواع فرش ها و لکه برداری مبلمان و فرش می باشد. مبل شویی در منزل مراحل  و اصولی خاصی را به عهده دارد.
بستگی به جنس پارچه و تعداد نشیمن گاه ، مواد شوینده به دلخواه مشتری یا استاندارد ، خدمات سفارشی بیشتر. .
قالیشویی ساوین با 4 نمایندگی فعال در شمال ، جنوب، شرق و غرب تهران همه روزه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *