ماشین آلات اتوماتیک گردگیر و خاک گیر

ماشین آلات اتوماتیک گردگیر و خاک گیر

در شرکت های قالیشویی ماشین آلاتی هم وجود دارند که کار شستشو را انجام نمی دهند اما شستشوی فرش ها را راحتتر می کنند و به افزایش کیفیت شستشو کمک می کنند. یکی از این ماشین آلات دستگاه شلاق زن است. این دستگاه قبل از آنکه کار شستشوی فرش آغاز شود گرد و غبار تار و پود فرش را گرفته و باعث می شود شستشوی فرش با سرعت بیشتری انجام شود. امروزه استفاده از این دستگاه های شلاق زن قدیمی در سراسر دنیا منسوخ شده و دستگاه های جدیدی جایگزین شده که عملیات گردگیری فرش با تضمین بیشتری انجام می دهد. مزیت این دستگاه نسبت به شلاق زن های قدیمی این است که آلودگی صوتی ندارد، از آسیب های احتمالی به فرش جلوگیری شده که منجر به افزایش طول عمر فرش می شود و منجر به افزایش کیفیت شستشو می شود.
شرکت قالیشویی ساوین از آن جهت که پیوسته به دنبال راه هایی برای افزایش کیفیت شستشو و به تبع آن کسب رضایت بیشتر از طرف مشتریان است سیستم ماشین آلاتش را منطبق با بازار جهانی بروز می کند.

قالیشویی ساوین با 4 نمایندگی فعال در شمال ، جنوب، شرق و غرب تهران همه روزه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

قالیشویی ساوین، سال ها با فعالییت در خدمات فرش از جمله : شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی و رفوگری در خدمت شما عزیزان میباشد، قسمت مبل شویی با افراد کارکنان مجرب در این زمینه ها فعالییت دارند .
قالیشویی ساوین همچون با فعالییت های چرم دوزی؛ مبل شویی، ریشه بافی، پرداخت مویگیری، رفوگری، رنگبرداری، شستشو انواع فرش ها و لکه برداری مبلمان و فرش می باشد. مبل شویی در منزل مراحل  و اصولی خاصی را به عهده دارد.
بستگی به جنس پارچه و تعداد نشیمن گاه ، مواد شوینده به دلخواه مشتری یا استاندارد ، خدمات سفارشی بیشتر. .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *