قالیشویی فرمانیه

قالیشویی فرمانیه

در این مقاله قصد داریم به معرفی خدمات قالیشویی ساوین در منطقه فرمانیه بپردازیم. چنانچه شما ساکن این منطقه هستید می توانید از خدمات ما در قالیشویی فرمانیه بهره مند شوید. با ما همراه باشید تا با خدمات بهترین قالیشویی در فرمانیه آشنا شوید.

بهترین قالیشویی در فرمانیه

قالیشویی ساوین با داشتن سال ها تجربه در زمینه قالیشویی و همچنین بکارگیری نیروهای ماهر و باتجربه همواره توانسته رضایت مشتریان خود را در همه امور قالیشویی کسب کند و به عنوان بهترین قالیشویی در فرمانیه و همچنین تهران بدون داشتن پرونده شکایتی به فعالیت خود در این حوزه ادامه دهد.

چنانچه شما ساکن منطقه فرمانیه هستید می توانید از خدمات ما در قالیشویی فرمانیه استفاده کنید. در ادامه به معرفی خدمات قالیشویی ساوین به عنوان بهترین قالیشویی در فرمانیه می پردازیم:

چرم دوزی و شیرازه دوزی در قالیشویی فرمانیه

یکی از خدمات ویژه قالیشویی ساوین ارائه خدمات چرم دوزی و همچنین شیرازه دوزی است. با این خدمات از تا شدن لبه های فرش می توانید جلوگیری کنید و همچنین به زیبایی و عمر فرشها و قالی های خود کمک کنید. در قالیشویی فرمانیه با استفاده از مواد درجه یک این خدمات برای شما انجام می شود.

خدمات رفوگری قالیشویی فرمانیه
خدمات رفوگری در بهترین قالیشویی در فرمانیه

رفوگری و ریشه بافی در قالیشویی فرمانیه

حفاظت از فرش و قالی ها به دلیل ارزش بالایی که دارند بسیار مهم است. در صورت آسیب به فرش ها و همچنین پوسیدگی می توانید برای مرمت آنها از خدمات قالیشویی ساوین به عنوان بهترین قالیشویی در فرمانیه استفاده کنید. ما در قالیشویی فرمانیه کلیه خدمات رفوگری را جهت ترمیم فرش های آسیب دیده، فرش های دچار سوختگی، پارگی و همچنین پوسیده انجام می دهیم. ابتدا کارشناسان قالیشویی ساوین قسمتهای آسیب دیده را بررسی می کنند سپس بعد از برآورد هزینه خدمات و اعلام به مشتری فرآیند رفوگری را با روشها و مواد باکیفیت آغاز می کنند.

همچنین درصورتی که فرش یا قالی شما نیاز به ریشه داشته باشد می توانید از خدمات ریشه بافی قالیشویی ساوین با نخ های مرغوب و ظرافت بالا استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید از طریق راههای ارتباطی اعلام شده در سایت قالیشویی ساوین با کارشناسان قالیشویی فرمانیه در ارتباط باشید.

رنگبرداری، لکه برداری و قلم کاری در قالیشویی فرمانیه

قالیشویی ساوین علاوه بر خدمات رفوگری، خدمات دیگری همچون رنگبرداری و قلم کاری در قالیشویی فرمانیه ارائه می دهد. با این خدمات می توانید از زیبایی فرش ها و نقش و نگار آنها محافظت کنید. ما در قالیشویی ساوین قسمت های دچار لک را پاکسازی می کنیم و به منظور حفظ رنگ فرش ها در صورت نیاز از تکنیک قلم کاری استفاده می کنیم. با این خدمات فرش های آسیب دیده شما مانند روز اول بازسازی و تمیز می شود.

برای اطلاع از تعرفه های رنگبرداری و لکه برداری در بهترین قالیشویی در فرمانیه با ما در ارتباط باشید.

مبلشویی در قالیشویی فرمانیه

یکی از خدمات پر طرفدار در قالیشویی فرمانیه شستشوی مبل در محل است. قالیشویی ساوین با داشتن تجهیزات ویژه مبلشویی می تواند در محل مورد نظر شما حاضر شود و شستشوی مبلها را با کیفیت بالا برای شما انجام دهد. قالیشویی ساوین به عنوان بهترین قالیشویی در فرمانیه شستشوی مبل ها را با دستگاه های ویژه مبلشویی و با استفاده از مواد شوینده با کیفیت انجام می دهد تا مبلها بدون آسیب و باکیفیت تمیز و زیبا شوند.

همچنین علاوه بر مبلشویی شما می توانید از خدمات شستشوی موکت در محل نیز توسط نیروهای متخصص قالیشویی ساوین به عنوان بهترین قالیشویی در فرمانیه استفاده کنید.

شستشوی فرش در قالیشویی فرمانیه

در قالیشویی فرمانیه شستشوی انواع فرش با استفاده از دستگاه های مکانیزه و همچنین روشهای دستی در صورت نیاز انجام می شود. شما می توانید برای شستشوی فرشهای ماشینی، فرش دستباف و همچنین فرش های فانتزی، نقش برجسته و ابریشم از خدمات قالیشویی فرمانیه استفاده کنید.

در این مرکز فرش ها ابتدا از نظر جنس و میزان آلودگی توسط کارشناسان بررسی می شود سپس از روش های مناسب و مواد شوینده مناسب با جنس فرش عملیات شستشو آغاز می شود.

شستشوی مکانیزه فرش در بهترین قالیشویی در فرمانیه
شستشوی مکانیزه فرش در قالیشویی فرمانیه

قالیشویی ساوین دارای دستگاه های تمام مکانیزه قالیشویی است که به صورت یکدست و بدون ایجاد لکه فرش ها را شستشو می دهند.

همچنین برخی از فرش ها به دلیل حساسیت بالایی که دارند نیاز از با دقت بیشتری شسته شوند. این فرشها به روش دستی توسط کارگران باتجربه قالیشویی ساوین شستشو می وند تا از آسیب و رنگ دادگی آنها جلوگیری شود.

همچنین در صورت شستشو با دستگاه های قالیشویی، فرشها دچار آسیب نمی شوند. زیرا این دستگاهها مجهز به سنسورهای حساس هستند که متناسب با ضخامت فرشها تنظیم می شود و فرش ها را به صورت عمیق و یکدست شستشو می دهند.

استفاده از دستگاه های خشک کن صنعتی در قالیشویی فرمانیه

خشک کردن فرشها پس از شستشو از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در صورت وجود رطوبت در فرش ها ممکن است باعث رنگدادگی، پوسیدگی و همچنین تولید باکتری و قارچ شود. به همین دلیل این فرآیند در قالیشویی ساوین با دقت بالایی انجام می شود. قالیشویی ساوین مجهز به دستگاه های خشک کن صنعتی است که می توانند آب و رطوبت فرش را از بین ببرند و فرش ها را خشک کنند. همچنین علاوه بر تجهیزات صنعتی در صورت نیاز خشک کردن فرش ها با روش قرارگرفتن در محیط مناسب و جریان هوای طبیعی نیز انجام می شود.

تعرفه بهترین قالیشویی در فرمانیه

قالیشویی ساوین دارای مجوز از صنف قالیشویان است و تعرفه های خود را منصفانه و براساس تعرفه قالیشویان تهران برآورد می کند. همچنین به منظور رفاه مشتریان خود با ارائه خدمات باکیفیت بالا و قیمت مناسب در سراسر تهران وهمچنین در قالیشویی فرمانیه همواره در تلاش است خاطره خوشی از خدمات قالیشویی را در ذهن مشتریان خود برجای بگذارد.

برای اطلاع از تعرفه های قالیشویی در فرمانیه و همچنین دریافت مشاوره و اطلاع از جزییات خدمات می توانید با شماره های اعلام شده در سایت قایلشویی ساوین با ما در ارتباط باشید.

از اینکه تا آخر این مقاله با قالیشویی ساوین همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *