قالیشویی تهران نو

قالیشویی تهران نو

اگر به دنبال خدمات قالیشویی باکیفیت با قیمت مناسب هستید می توانید از خدمات ما در قالیشویی تهران نو بهره مند شوید. این مرکز با داشتن تجهیزات مدرن قالیشویی و همچنین بکارگیری نیروهای باتجربه و متخصص در زمینه قالیشویی بهترین خدمات قالیشویی را با قیمت مناسب به شما شهروندان تهرانی ارائه می دهند. در این مقاله قصد داریم به معرفی خدمات بهترین قالیشویی در تهران نو بپردازیم.

ویژگی قالیشویی تهران نو

قالیشویی تهران نو یکی از قالیشویی های معتبر و دارای سابقه در منطقه است. این مرکز با داشتن مجوز لازم به صورت تخصصی در زمینه قالیشویی فعالیت می کند. ویژگیهای بهترین قالیشویی در تهران نو عبارتند از:

کارایی بالا

قالیشویی تهران نو قادر به شستشوی تمامی انواع فرش‌ها، فرش‌های دستباف، و موکت‌ها است. همچنین این مرکز به عنوان بهترین قالیشویی در تهران نو دارای تجهیزات و مواد شوینده مناسب برای حذف لکه‌ها و آلودگی‌های مختلف است.

حساسیت نسبت به مواد

قالیشویی تهران نو از مواد شوینده و محصولات ضد باکتریبا کیفیت استفاده می کند تا از آلرژی‌ها و حساسیت‌های پوستی جلوگیری کند.

تجهیزات مدرن قالیشویی در بهترین قالیشویی در تهران نو

در قالیشویی تهران نو از تجهیزات مدرن و موثر برای افزایش بهره وری و کاهش زمان شستشو استفاده می شود.

پرسنل ماهر

داشتن کارکنان ماهر و آگاه از نحوه‌ی شستشو و استفاده از تجهیزات به درستی.

توجه به جزئیات

دقت به جزئیات در شستشوی انواع فرشها و سایر خدمات قالیشویی و توجه به جنس و نوع بافت به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی

حفاظت از رنگ و بافت

انجام شستشو متناسب با نوع فرش به گونه‌ای که رنگ و بافت قالی حفظ شود و هیچ گونه آسیب جانبی ایجاد نشود.

سرعت در خدمات

ارائه خدمات شستشو به سرعت و به موقع به مشتریان و متعهد در ارسال به موقع با حفظ کیفیت خدمات

قیمت مناسب

قالیشویی تهران نو با ارائه خدمات با قیمت مناسب و عادلانه همواره توانسته رضایت مشتریان خود را در طی این سالها کسب کند.

همچنین، اطمینان از ارتباط مؤثر با مشتریان و جلب اطمینان و رضایت آنها از خدمات ارائه شده نیز از ویژگی‌های مهم بهترین قالیشویی در تهران نو محسوب می‌شود.

خدمات بهترین قالیشویی در تهران نو

قالیشویی تهران نو خدمات متنوع قالیشویی را با ضمانت قیمت و کیفیت ارائه می دهد. این خدمات عبارتند از:

قالیشویی فرش دستباف توسط بهترین قالیشویی در تهران نو

برای شستشوی فرش دستباف می توانید از متخصصان قالیشویی تهران نو استفاده کنید. این مرکز با داشتن سالها تجربه در زمینه شستشوی انواع فرش دستباف، قادر است فرشهای شما را بدون آسیب و پخش رنگ شستشو دهد تا آلودگیها و لگه های موجود در سطح فرش کاملا پاکسازی شده و زیبایی و براقیت آنها نمایان شود. با استفاده از خدمات قالیشویی فرش دستباف می توانید به حفظ عمر فرشهای خود کمک کنید.

شستشوی فرش ماشینی و مدرن در قالیشویی تهران نو

قالیشویی تهران نو علاوه بر شستشوی فرش دستباف، انواع فرش ماشینی و فانتزی را نیز شستشو می دهد. در این مرکز خدمات قالیشویی با استفاده از دستگاه های مکانیزه انجام می شود تا فرشها به صورت عمیق و یکدست شسته شوند. همچنین علاوه بر شستشوی مکانیزه، در قالیشویی تهران نو شستشوی دستی نیز برای برخی فرشهای حساس در صورت نیاز انجام می شود تا از آسیب به این نوع فرشها جلوگیری شود.

لکه برداری و رنگ برداری در قالیشویی تهران نو

پاکسازی لکه های موجود روی فرش و موکت از خدمات ویژه قالیشویی تهران نو محسوب می شود. در این مرکز با استفاده از مواد شوینده باکیفیت و متناسب با نوع فرش و همچنین بکارگیری تکنیک های مخصوص سخت ترین لکه ها را از روی سطح فرش پاک می کنند. همچنین در صورت وجود پخش رنگ روی فرش، خدمات رنگبرداری نیز با بهترین کیفیت در قالیشویی تهران نو انجام می شود.

برای اطلاع از جزییات این خدمات و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما در قالیشویی تهران نو در ارتباط باشید.

قلم زنی در قالیشویی تهران نو

گاهی در اثر عوامل مختلف مثل نور آفتاب ممکن است رنگ فرش تغییر کند. قالیشویی تهران نو با داشتن متخصصان حرفه ای و باتجربه می تواند قسمت هایی که رنگ ان دچار تغییر شده است با مواد باکیفیت مجدد احیا کند تا زیبایی نقش و نگار فرش حفظ شود.

رفوگری فرشهای آسیب دیده در قالیشویی تهران نو

بهترین قالیشویی در تهران نو با داشتن کارشناسان حرفه ای رفوگری فرشهای آسیب دیده را قادر است بازسازی و ترمیم کند. شما می توانید فرش های آسیب دیده خود را به دستان متخصصان قالیشویی تهران نو بسپارید. برای دریافت مشاوره و اطلاع از تعرفه های خدمات رفوگری می توانید با قالیشویی تهران نو در تماس باشید.

تعرفه قالیشویی در تهران نو

تعرفه قالیشویی بر اساس صنف قالیشویان تهران تعیین می شود و متناسب با ابعاد و نوع خدمات این قیمتها متفاوت است. شما می توانید برای اطلاع از خدمات قالیشویی تهران نو با کارشناسان ما درارتباط باشید. تا با توجه به نوع خدمات مورد نیاز شما جزییات تعرفه ها را به شما اعلام کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *